Проблисковий маячок на магніті (діодний, стробоскопічний)
4-5 спалахів за секунду, розмір: діаметр 115 мм, висота 115 мм
Кольори: жовтий (жовтогарячий)
Проблисковий маячок жовтий (жовтогарячий), призначений для позначення спеціального
транспортного засобу, встановлюється на дах автомобіля, кріплення на магнітах або на гвинтах
електроживлення від бортової мережі автомобіля — 12, 24 вольти (в прикурювач). Кнопка вимкнення роботи мигалки розміщена на штекері прикурювача,
Проблисковий маячок на дах — має величезну популярність. Встановлювати мигалку можна не тільки на автомобілі, а й на катери тощо, . Для кріплення маячок на магніті досить просто поставити на будь-яку залізну поверхню або прикрутити гвинтами. Майка на дах авто обов'язково має мати найкращі характеристики.
Купити мигалку Ви зможете в нашому інтернет-магазині tuning-ukraine.com.ua для цього досить Оформити замовлення через кошик або зателефонувати нам телефоном.
Пересилання в Україні вибирається через зручну для Вас доставку: Новая Почта, Ін-тайм Деливери та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кріплення | Магнітне |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 110 мм |
| Напруга | 30 В |
| Колір діодів | Жовтий |
| Колір ковпака | Жовтий |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість діодів | 48 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 296 ₴



