Проблисковий маячок діодний.
Розміри : 137 мм-129 мм - 118 мм
12-24V 30 LED потрійна стробоскопная спалах.
Купити мигалку Ви зможете в нашому інтернет-магазині tuning-ukraine.com.ua для цього достатньо Вам оформити замовлення через корзину або зателефонувати нам по телефону.
Пересилка по Україні вибирається через зручну для Вас доставку: Нова Пошта, Ін-тайм, Делівері та ін
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кріплення | Магнітне |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 110 мм |
| Напруга | 30 В |
| Колір діодів | Білий |
| Колір ковпака | Жовтий |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість діодів | 36 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴



