Бічні пороги на Hyundai Santa Fe 2 2006-2012 Підніжки майданчики Хюндай Санта Фе Maydos V1


18 964 ₴/комплект
18 016 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR130107+MDM173K
Бічні пороги на Hyundai Santa Fe 2 2006-2012 Підніжки майданчики Хюндай Санта Фе 2 Maydos V1
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію + нержавійка.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля при можливому наїзді на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Hyundai Santa Fe 2006-2012 досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Santa Fe |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Серія | SANTA FÉ II (CM) 2006- |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 18 016 ₴/комплект



