Бічні пороги на Hyundai Santa Fe 1 2000-2006 Підніжки майданчики Хюндай Санта Фе 1 Sunrise


15 488 ₴/комплект
14 714 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR130101+SRM173G
Бічні пороги на Hyundai Santa Fe 1 2000-2006 Підніжки майданчики Хюндай Санта Фе 1 Sunrise
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля при можливому наїзді на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Hyundai Santa Fe 2000-2006 досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Santa Fe |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Серія | SANTA FÉ I (SM) 2000-2006 |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 14 714 ₴/комплект



