Бічні пороги на Honda Pilot 2015-2022 Підніжки майданчики Хонда Пілот Maya Red


13 288 ₴/комплект
12 624 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR140216+MYR183
Бічні пороги на Honda Pilot 2015-2022 Підніжки майданчики Хонда Пілот Maya Red
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля при можливому наїзді на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Honda Pilot 2015-2022 досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Honda |
| Марка | Honda |
| Модель | Pilot |
| Сумісність з моделлю | Pilot |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Pilot 2015+ |
- Ціна: 12 624 ₴/комплект



