Бічні пороги на Honda CR-V 2022+ Підніжки майданчики Хонда СР-В Allmond Grey


15 576 ₴/комплект
14 797 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR140123+ALM183G
Бічні пороги на Honda CR-V 2022+ Підніжки майданчики Хонда СР-В Allmond Grey
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля при можливому наїзді на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Honda CR-V 2022+ досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Honda |
| Марка | Honda |
| Модель | CR-V |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CR-V 2022+ |
- Ціна: 14 797 ₴/комплект



