Бічні пороги на Chevrolet Silverado 2019+ Підніжки майданчики Шевроле Сільверадо Maya Blue


15 664 ₴/комплект
14 881 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR500119+myb223
Бічні пороги на Chevrolet Silverado 2019+ Підніжки майданчики Шевроле Сільверадо Maya Blue
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Chevrolet Silverado 2019+ досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Silverado EV |
| Сумісність з моделлю | Silverado |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 2230 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Silverado 2019+ |
- Ціна: 14 881 ₴/комплект



