Бічні пороги на GMS Sierra 2019+ Підніжки майданчики ДжиЕмСі Сієрра Sunrise


17 644 ₴/комплект
16 762 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: TUK-BR500119+SRM223G
Відправка з 29 травня 2026Бічні пороги на GMS Sierra 2019+ Підніжки майданчики ДжиЕмСі Сієрра Sunrise
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на GMS Sierra 2019+ досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | GMC |
| Марка | GMC |
| Модель | Sierra |
| Сумісність з моделлю | Sierra |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 2230 мм |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Sierra 2019+ |
- Ціна: 16 762 ₴/комплект



