Бічні пороги на Geely Emgrand X7 2011+ Підніжки майданчики Джилі Емгранд Х7 Maydos V2


19 536 ₴/комплект
18 559 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR410114+MDMV2173K
Бічні пороги на Geely Emgrand X7 2011+ Підніжки майданчики Джилі Емгранд Х7 Maydos V2
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію + нержавійка.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Geely Emgrand X7 2011+ досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Geely |
| Марка | Geely |
| Модель | Emgrand |
| Сумісність з моделлю | Emgrand |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Emgrand X7 2011+ |
- Ціна: 18 559 ₴/комплект



