Бічні пороги на Ford Transit 2014+ Підніжки майданчики Форд Транзіт Стандартна база Maya V2


16 060 ₴/комплект
15 257 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: TUK-BR120415+MYMV2243G
Відправка з 29 травня 2026Бічні пороги на Ford Transit 2014+ Підніжки майданчики Форд Транзіт Стандартна база Maya V2
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Ford Transit 2014+ досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Серія | TRANSIT 2014- |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 2430 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 15 257 ₴/комплект



