Бічні пороги на Ford Custom 2013-2022 Підніжки майданчики Форд Кастом Довга база Maya V2


15 048 ₴/комплект
14 296 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: TUK-BR120512+MYMV2243G
Відправка з 29 травня 2026Бічні пороги на Ford Custom 2013-2022 Підніжки майданчики Форд Кастом Довга база Maya V2
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Ford Custom 2013-2022 досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Марка | Ford |
| Модель | Transit Custom |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom |
| Серія | TRANSIT CUSTOM 2013- |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 2430 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 14 296 ₴/комплект



