Бічні пороги на Ford Courier 2014-2023 Підніжки майданчики Форд Кур'єр Maya V1


12 980 ₴/комплект
12 331 ₴/комплект
- Під замовлення
- Код: TUK-BR120614+MYM173G
Відправка з 29 травня 2026Бічні пороги на Ford Courier 2014-2023 Підніжки майданчики Форд Кур'єр Maya V1
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Ford Courier 2014-2023 досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Марка | Ford |
| Модель | Courier |
| Сумісність з моделлю | Courier |
| Серія | TRANSIT COURIER 2014- |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1730 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 12 331 ₴/комплект



