Бічні пороги на Ford Connect 2021+ Підніжки майданчики Форд Коннект Стандартна база Allmond Black

15 972 ₴/комплект
15 173 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR370220+ALM193S
Бічні пороги на Ford Connect 2021+ Підніжки майданчики Форд Коннект Стандартна база Allmond Black
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Ford Connect 2021+ досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Марка | Ford |
| Модель | Connect |
| Сумісність з моделлю | Connect |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Connect 2021+ |
- Ціна: 15 173 ₴/комплект



