Бічні пороги на Ford Ranger 2022+ Підніжки майданчики Форд Рейнджер Maya Red


13 904 ₴/комплект
13 209 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-BR370422+myr213
Бічні пороги на Ford Ranger 2022+ Підніжки майданчики Форд Рейнджер Maya Red
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Ford Ranger 2022+ досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Марка | Ford |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 2130 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Ranger 2022+ |
- Ціна: 13 209 ₴/комплект



