Бічні пороги на Ford Escape 2013-2019 Підніжки майданчики Форд Ескейп Tayga Grey із чорною накладкою на дверях
15 576 ₴/комплект
14 797 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-brr016+tag183
Бічні пороги на Ford Escape 2013-2019 Підніжки майданчики Форд Ескейп Tayga Grey із чорною накладкою на дверях
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Ford Escape 2013-2019 досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Марка | Ford |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина майданчика | 140 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Escape 2013-2019 |
- Ціна: 14 797 ₴/комплект












