Бічні пороги на Ford Explorer 2011-2019 Підніжки майданчики Форд Експлорер Maya Blue


12 760 ₴/комплект
12 122 ₴/комплект
- В наявності
- Код: TUK-brr219+myb193
Бічні пороги на Ford Explorer 2011-2019 Підніжки майданчики Форд Експлорер Maya Blue
У комплекті 2 пороги, кронштейни та болти.
Встановлюються в штатні місця.
Виготовлені з алюмінію.
Бічні підніжки захищають бічні елементи кузова авто від можливих дрібних пошкоджень і надають Вашому автомобілю більше солідності та стильності. Вони допоможуть під час саджання або висаджування пасажирів. До того ж бічні підніжки на авто захищають від передчасного руйнування лакофарбове покриття автомобіля. Також вони можуть забезпечити високий захист днища автомобіля за можливого навантаження на тверду перешкоду або височину.
Щоб купити бічні пороги майданчики на Ford Explorer 2011-2019 досить просто оформити замовлення через кошик або зателефонувати за телефонами, зазначеними на сайті "Tuning-Ukraine"
Доставка товару територією України здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Марка | Ford |
| Тип підніжки | Підніжка майданчик |
| Матеріал | Алюміній |
| Кріплення | На штатні місця |
| Виробник | Erkul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина майданчика | 100 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал накладки підніжки | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кріпильний комплект | Так |
| Стан | Новий |
| Серія | Explorer 2011+ |
- Ціна: 12 122 ₴/комплект



