Бічні Пороги труба c накладної сходиною D70 на Mitsubishi Outlander 2003-2006
9 812 ₴/комплект
- В наявності
- Код: MIOU.03.TrNpr
Бічні Пороги труби на Mitsubishi Outlander 2003-2006 виконані з труби діаметром 70 мм На кожній трубі встановлені дві пластикові накладки чорного кольору. Пороги встановлюються на штатні місця, жорстко до рами і дозволяють ставати на них, що полегшує посадку і висадку пасажирів у автомобіль особливо літніх людей і дітей.Бічні пороги труби для Міцубіші Аутлендер досить зручні у використанні і залишаються неслизькими навіть у зимовий час року. Матеріал виробу ― полірована нержавіюча сталь. Кріплення йде в комплекті.
Ключові функції бічних порогів :
- Защищают кузов от повреждений. Данные пороги смогут защитить кузов внедорожника или буса при аварии (если в бок вашего автомобиля въедет другой транспорт), в такой ситуации пострадают только боковые пороги, а кузов автомобиля останется целым (если удар конечно будет не очень большой). А вот если ваша машина не оборудована подножками, то при столкновениях с другими авто и дорожными препятствиями (пни, большие камни и т.д.) обычно сразу гнется центральная дверная стойка и штатный порог. В таком случае лучше купить недорогие силовые пороги и сэкономить на ремонте в будущем!!!
- Бічні пороги надають автомобілю агресивності та індивідуальності. Позашляховик обладнаний таким силовим обладнанням, виглядають значно солідніше і агресивніше.
Купити бічні пороги на Mitsubishi Outlander 2003-2006 Ви зможете в нашому інтернет-магазині tuning-ukraine.com.ua для цього достатньо Вам оформити замовлення через корзину або зателефонувати нам по телефону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка | Mitsubishi |
| Модель | Outlander |
| Серія | OUTLANDER I (CU_W) 2001-2006 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кріплення | На штатні місця |
| Тип підніжки | Підніжка труба |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Виробник | Mitsubishi |
- Ціна: 9 812 ₴/комплект










